Site icon Jojobet

Jojobet Yardım

Jojobet yardım seçeneklerine ve çeşitliliğine göz atmadan geçmiyelim. Öncelikli olarak siteye erişim sağlıyoruz. Bizler de BTK engellerinden bıkmış olan kişiler adına sürekli olarak güncel bilgiler paylaşmaktayız. Güncel giriş linklerimizi de paylaşarak erişim imkanı sağlamaktayız. Erişim kolaylığı sağlamaktayız. Sitenin içeriklerine ulaşmanızda aracı olmaktayız. Giriş linklerine tıkladıktan sonrasında hesabınızı da bu şekilde en hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.

Jojobet üyelik ve kayıt işlemlerini doldurarak giriş ekranında canlı destek sekmesini görmemiz pek mümkün değil. Normalde biliyorsunuz ki ekranın sağ aşağı köşesinde canlı destek hattını görmekteyiz. Ancak burada gözümüze çarpmıyor. Merak etmeyin. Çünkü ilerleyen başlıklarımızda sizlere site içerisinde yer almakta olan iletişim adreslerini paylaşıyor olacağız. Bu adresler aracılığıyla siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Jojobet Yardım Jojobet Whatsapp Hattı

Jojobet Whatsapp iletişim bilgilerine erişmek için tek yapmanız gereken şey geçiş sekmelerini kullanmaktır. Bu alanda Whatsapp sekmesini görebiliyorsunuz. Whatsapp ile birlikte iletişim kurabiliyorsunuz. Güzel olanı şu ki Whatsapp aracılığıyla iletişime geçmiş olduğunuzda giriş bilgilerini de otomatik olarak alabiliyorsunuz. Giriş bilgileri için Whatsapp hattına yazdığınızda genellikle otomatik yanıt sistemi ile sizlere güncel giriş bilgileri paylaşılıyor.

Aynı zamanda canlı destek hattı ile iletişime geçiyorsunuz tabii ki. Gerçek uzmanların yer almakta olduğu bu alandan dilediğiniz şekilde hizmet talep edebilirsiniz. Olası sorunlarınızı belirtebilirsiniz. Para çekme ya da para yatırma sorunlarınız varsa mesela bunları bu alandan paylaşabilirsiniz. Sitenin canlı destek uzmanları kısa bir süre sonrasında sizlerle ilgileniyorlar.

Jojobet Call Center

Jojobet canlı destek hattı yerine call center bulunuyor. Üst geçiş alanlarında ‘’Sizi Arayalım’’ geçiş alanını görmektesiniz. Bu alana bir kere tıkladıktan sonrasında yeni bir sayfaya aktarılıyorsunuz. Burada yer almakta olan ara yüze baktığımızda, adınız ya da kullanıcı adınız talep ediliyor. Daha sonrasında altında ise telefon numarası bilginize yer vermeniz gerekiyor. Gönder butonuna tıkladıktan sonrasında bir arama gelecektir.

Call center ile yapacağınız görüşmelerin belirli kurallar çerçevesinde gerçekleşmekte olduğunu söylemek istiyoruz. Gereksiz yere siteyi rahatsız edecek olursanız da bu durumda sitenin belirli yaptırımlar yapma hakkı olduğunu da belirtmeliyiz. Bu yüzden soru işaretleriniz varsa ilk olarak bunları tavsiyemiz sitenin Whatsapp hattı üzerinden tartışmaya açmanızdır.

Exit mobile version